Культура

На Кіровоградщині створять програму збереження та використання об`єктів культурної спадщини

Опубліковано . в Культура

У Кіровоградській ОДА відбулась нарада з питання збереження об'єктів культурної спадщини на території області. Розглянули питання охорони та державного обліку Трипільського поселення поблизу с. Лещівка Голованівського району.

У Кропивницькому відбудеться благодійний книжковий аукціон на користь онкохворого школяра

Опубліковано . в Культура

 


5 вересня о 16.00 у приміщенні ОУНБ ім. Д. Чижевського відбудеться Перший благодійний книжковий аукціон за підтримки департаменту культури, туризму та культурної спадщини, Кіровоградського обласного художнього музею.

У Кропивницькому волонтери-іноземці відволікають онкохворих від думок про хворобу (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

 

Арт-терапія з пластиліном, знайомством з культурою інших країн та вивчення англійської, турецької для онкохворих в Кропивницькому проводять шість іноземців-волонтерів у рамках соціального проекту Empower.

У Кропивницькому волонтерам запропонували розшифрувати архівні документи про історію міста

Опубліковано . в Культура

 

Історик і краєзнавець Максим Сінченко привіз до Кропивницького копію 500 сторінок архівних документів пов'язаних з історією міста. Наразі шукають волонтерів готових допомогти у розшифровуванні матеріалів.

Психологічний трилер про сучасну Україну видасть Андрій Любка

Опубліковано . в Культура

 

У вересні з’явиться друком нова книжка українського письменника Андрія Любки «Твій погляд, Чіо-Чіо-сан». За сюжетом, п’яний суддя на пішохідному переході збиває на смерть молоду жінку і, ясна річ, без особливих зусиль уникає покарання. Але чоловік збитої – не з тих, кого можна купити чи залякати, він краще втратить усе, та відомстить.

У Малій Висці планують низку заходів пам'яті художника Петра Оссовського

Опубліковано . в Культура

У Малій Висці планують встановити меморіальну табличку на будинку, де проживала родина художника Петра Оссовського, а також присвятити йому експозицію в районному музеї.

Фонд Стрижакова надав гранти молоді Кропивницького на реалізацію міських проектів (ФОТО)

Опубліковано . в Культура

До Дня міста у обласному центрі з’являться креативні арт-об’єкти. Проекти реалізує творча молодь Кропивницького, яка отримала гранти від Культурно-мистецького фонду «Перспектива».

Знайти свою бабу Єльку: у Кропивницькому презентували проект фольклорних експедицій

Опубліковано . в Культура

В обласному центрі учасниці та авторки етноекспедицій презентували фольклорний проект зі збереження автентичних народних пісень "Баба Єлька".