MENU

MENU /i/  gumoresku  info gumoresky  /search/

MENU /i/  gumoresku  info gumoresky  /search/
Що ж являє собою WAP Internet?

Що ж являє собою WAP Internet?

Що ж таке WAP? WAP перекладається як "Wireless Access Protocol" (Бездротовий протокол доступу), який дозволяє вашому мобільному телефону підключатися до Інтернету, використовуючи бездротовий зв'язок. Брати з собою ноутбук незручно, тому що для нього потрібно знайти WiFi порт, перш ніж ви зможете підключитися до Інтернету. Саме тому набагато легше підключатися до всесвітньої мережі за допомогою мобільного телефону, який завжди знаходиться при вас.Такім чином, мобільний телефон є досить потужним інструментом, що дозволяє не тільки знімати картинки і слухати MP3 мелодії, а й підключатися до всесвітнього джерела інформації - Інтернету.
1) Історія виникнення

Передумовою створення протоколу WAP послужила ідея компаній Nokia, Motorola, Ericsson і Phone.com зробити підключення до Інтернету за допомогою мобільного телефону дуже легким і доступним. Цю мету вони здійснили в 1997 році. На сьогоднішній день вже налічується більше 350 компаній, які використовують WAP протокол.
2) Які можливості укладені в мобільному Інтернеті WAP?

На даний момент в Інтернеті налічується близько мільярда сайтів, але лише мала їх жменька оптимізована під те, щоб їх можна було дивитися з мобільного телефону за допомогою WAP. І це не через те, що зміст таких сайтів далеко від ідеалу, просто кількість цих сайтів дуже мало.
Переважна більшість WAP сайтів використовують тільки текст в якості контенту, тому знайти графічний зміст на таких сайтах майже неможливо. Ви не зможете знайти WAP аналоги YouTube, Google Video чи що-небудь подібного роду. На WAP сайтах в основному Ви знайдете новини, прогнози погоди, короткі історії, результати спортивних змагань, афіші і т.п.

Найбільш популярні WAP сайти беруть інформацію з каналів телебачення і популярних інтернет-порталів - USA Today, The weather Channel, Amazon, Yahoo.
3) Майже кожний мобільний телефон на сьогоднішній день може використовувати WAP Internet

Вам не потрібно купувати самий наворочений мобільний телефон, щоб ви мали можливість підключитися до Інтернету за допомогою WAP.Сейчас ця можливість вбудована майже в кожен телефон. І більше того, в телефони вбудовані міні-браузери (спеціальні програми типу Internet Explorer, Mozilla FireFox, Opera) за допомогою яких ви зможете борознити простори Інтернету і вести пошук потрібної вам інформації з допомогою вашого телефону.