MENU

MENU /i/  gumoresku  info gumoresky  /search/

MENU /i/  gumoresku  info gumoresky  /search/
Правила ігрових серверів cs

Правила ігрових серверів cs
Концепція
Дані правила складені, щоб не було непорозумінь між гравцями та адміністрацією сервера. У випадку, якщо стається ситуація, не передбачена даними правилами, адміністратор робить те, що вважає правильним і етичним.
Гравці, що не ознайомлені з даними правилами і порушили їх, НЕ позбавляються від відповідальності!

Правила бою
На сервері забороняється:
- використання всякого роду чітів (чітерство), навіть з метою тестування самого чіта або антічітерской програми (крім адмінів сервера, про що
вони повинні заздалегідь попереджати гравців)
- використання недокументованих можливостей і багів гри в своїх інтересах
- умисне Тімкіллерство і цілеспрямоване нанесення пошкоджень гравцям своєї команди
- образа гравців
- злісне кемперство
- відхилення від виконання завдання і здійснення дій не які відносяться до спільної мети гри
- флуд та інші дії, наведені в розділі Уточнення.

Боротьба з чітерами
1. Для боротьби з чітерамі на cs.UTeam.ua використовується [CSF-AC]
2. При наявності в грі користувача підозрілих моментів адміністратор має право накласти тимчасовий бан на 1 добу, попередньо записавши демо. Протягом доби демо аналізується і приймається остаточне рішення.
3. Гравці, викриті у використанні читів, і чиї IP-адреси належать до підмереж, використовуваних для динамічного виділення адрес, і занесеним до чорного списку, отримують бан на добу. У разі повернення цього ж гравця з іншим IP-адресою відразу після бана, до нього можуть бути застосовані будь-які заходи впливу - кік, слап, слей, повторний тимчасовий бан і т.д.

Статистика і рейтинг гравців
Статистика і рейтинг гравців є об'єктивним відображенням діяльності гравців, зміни рівня їхньої майстерності.
Адміністрація сервера розуміє і приймає бажання гравців знаходитися на перших місцях рейтингу, окрім ситуацій, коли для цього застосовуються методи "накрутки" рейтингу, зазначені в п.1.11 Правил. Адміністрація залишає за собою право вирішувати, чи є дії гравця "накруткою" рейтингу і вносити зміни до списку заборонених методів напрацювання рейтингу.

Уточнення:
1.1. Образа гравців - словесні перепалки і використання нецензурних виразів, не пов'язані з ігрової ситуації, образу з використанням нецензурних виразів гравців за їх помилки або неадекватні дії в грі. Це правило поширюється на всіх гравців сервера без винятку.

1.2. Тімкіллерство - умисне вбивство або нанесення пошкоджень членам своєї команди. Крім випадків, коли пошкодження або вбивство члена своєї команди відбулося випадково на полі бою або із-за обмеженої видимості.

1.3. Злісне кемперство - відсутність гравця в зоні активних дій, не пов'язане з виконанням командного завдання, а також прагнення закінчити раунд по таймліміту, якщо це призведе до поразки команди (на картах as і cs для СТ, і de для Т).

До злісного кемперство не відноситься:

- ситуація, коли гравець навмисно уникає відкритого вогняного контакту при залишку часу до кінця раунду менше 30 сек, і перевагу супротивників не менш ніж у два рази (якщо за 30 сек. До кінця залишилося два гравці і у них є 4 суперника вони вправі сховатися і чекати кінця раунду).

Термін злісне кемперство не застосовний:

а). До Терористів на картах de_ після установки бомби (охорона встановленої бомби)

б). До Терористів на cs_ картах до відведення заручників

в). До Терористів на cs_ картах.

г). До Контртерористів на картах de_ до установки бомби або після установки, але в тому разі якщо таймер бомби не встигне спрацювати

д). До Контртерористів на картах cs_ після відведення заручників (охорона шляхів відходу)


1.4. Відхилення від виконання завдання - невиконання гравцем завдання, описане в брифінгу до карти, коли для цього є всі можливості: коли гравець грає за терористів з бомбою, не ставить бомбу знаходячись на бомбплейс, причому йому не заважають гравці супротивника; коли гравець грає за СТ, не рятує заручників знаходячись поряд з ними, причому йому не заважають гравці супротивника, а команда СТ має чисельну перевагу.

1.5. Здійснення дій, що не відносяться до цілей гри, - періодичне здійснення гравцем дій, ніяк не пов'язаних з цілями гри, які можна характеризувати як дії, в результаті яких просто втрачається час: невиправдані самогубства, безцільні стрибання в текстури і стрілянина по ним, закидання свого респауна димовими або іншими гранатами, інше, що можна охарактеризувати як ухилення гравця від виконання командного завдання або вбивства гравців супротивника.

1.6. Флуд - написання безглуздих або необгрунтовано часто повторюються, через команди say і team_say (3 і більше), а також використання голосового зв'язку для розмов та коментарів, що не відносяться до подій у грі в даний момент часу.
PS часте використання таких команд як "/ me" також є флудом.

1.7. Стоїть на базі - відлучився, відвернувся на телефон і т.д. Тривале перебування в місцях, що не відносяться до зони бойових дій.

1.8. Використання всякого роду шкідливих програм, що порушують працездатність сервера.

1.9. Моніторинг (отримання інформації про розташування рухомих об'єктів на карті (гравці, зброя, бомба, заручники) інакше, ніж через свій власний монітор або колонки / навушники) прирівнюється до використання чітів.

1.10. Використання нецензурних ників або ніків які ображають інших гравців. Також не можна використовувати свідомо чужі ніки. Довжина ників лімітована, максимально допустима довжина 13 символів, мінімальне 3 символи. 2 символи допускається в ніку в тих випадках, якщо вони несуть в собі всім зрозуміле, смислове значення.

1.11. "Накрутка" рейтингу - гра за домовленістю з гравцем протилежної команди, явне повторення спроб знешкодження бомби. Часта зміна ніка під час гри.

1.12. Осліплення своїх - навмисне засліплення гравців своєї команди за допомогою Flashbang. Умисне використання Flashbang в перших секундах раунду, не в зоні бойових дій, явне бажання засліпити своїх щоб допомогти команді супротивника.

1.13. Команда retry / reconnect після смерті на початку раунду, що призводить до подвійного респауна, заборонена!

1.14. Використання матів.

Покарання
2.0. Чітерство - кік + бан.

2.1. Образа гравців - спочатку попередження, повторні образи - застосовується slay (вбивство гравця), якщо немає реакції - kick.

2.2. Тімкіллерство - покарання визначається жертвою. Спроба нанесення ушкоджень у перші 15 секунд автоматично карається slay-ем. Реалізація покарань за Тімкіллерство здійснюється за допомогою спеціального серверного плагіна - атас. Незалежно від роботи плагіна адміністратор має право застосувати відповідне покарання (slap, slay, kick) до атакуючого гравців своєї команди

2.3. Злісне кемперство - slap (виштовхнути кемпера з укриття, при цьому наносяться невеликі пошкодження). Якщо не допомагає - slay.

2.4. Відхилення від виконання завдання і здійснення дій, що не відносяться до цілей гри, - slap один або два рази, в іншому випадку - slay.

2.5. Флуд - теж що і пункт 2.1

2.6. Стоїть на базі - перший раунд slay, другий раунд slay, третій раунд kick.

2.7. Використання шкідливих програм - бан назавжди!

2.8. За пунктом 1.10 гравцеві примусово змінюється нік.

2.9. "Накрутка" рейтингу - видалення з рейтингу на визначений адміністрацією період. Повторне аналогічне порушення - бан на визначений адміністрацією період.

2.10. Образа адміністраторів, ігнорування попереджень - kick.

Дані Правила поширюються на всіх гравців і адмінів.


Увага! Правила можуть змінюватися адміністрацією в будь-який момент часу, уважно стежте за оновленнями!

Доповнення до правил:
Термін на який адміністратор може Вас забанити у зв'язку з порушенням:

Флуд / образи / мати / загрози / некоректні ніки - максимальний термін - 1 тиждень.

Зміна айпі з метою уникнути покарання - баниться на час попереднього бану. (Наприклад якщо Вас забанили на 60 хвилин, то при спробі змінити айпі, ви отримаєте бан на 60 хвилин, без урахування що пройшов на той момент часу).

Навмисний ТА / ТК - після багаторазових повторень (починаючи від 7-10 банів, за ТА / ТК) - адмін має право, забанити порушника на строк до 2-х тижнів, на свій розсуд.

Чіти / реклама (реклама іншого ресурсу шляхом, спрею / посилання до загального або тімчат, пряме посилання або айпішнік на сервер та ін.) - перманент (назавжди).